Sekolah Kluster Kecemerlangan

Guru Dan Staf


BIL GAMBAR DATA
1
En Mahasan Bin Mohd Daud
Guru Besar DG42
06.10.2016 - Berkhidmat Di SKPT
2
En Norhisyam Bin Mohamad
GPK 1 DG32
02.01.2004 - SK Ladang Pamol
16.02.2007 - Berkidmat Di SKPT
Email : mohamad.norhisyam@yes.my

3
En Rizalman Bin Kasman
GPK HEM DG34 [Guru Cemerlang]
01.08.1999 - Berkhidmat Di SKPT
Email : kasmanr@yes.my
4
Pn Saerah Binti Jantan
GPK KOKU DG44
11.07.2007 - Berkhidmat Di SKPT
Email : saerah.jantan@yes.my
5
En Fazlyshah Bin Mohd Kamal
Guru Biasa DG32
03.01.2005 - Berkhidmat Di SKPT
Email : kamalfm@yes.my
6
Pn Zaimah Binti Sundi
Guru Biasa DG32
03.01.2006 - Berkhidmat Di SKPT
Email : zsundi@yes.my
7
Pn Fadzilah Binti Ibrahim
Guru Biasa DG34
16.02.2008 - Berkhidmat Di SKPT
Email : fadzilah37214@yes.my
8
Pn Nor Fadzillah Binti Tajuddin
Guru Bestari DG41
01.01.2009 - Berkhidmat Di SKPT
Email : nfadzillaht@yes.my
9
En Khairulnizam Bin Baharudin
Guru Biasa DG32
03.01.2005 - SK Pos Piah, Perak
01.01.2008 - Berkhidmat Di SKPT
Email : baharudink@yes.my
10
Pn Nurul Huda Binti Paiman
Guru Pra Sekolah DG29
01.03.2005 - Mula Berkhidmat
01.01.2012 - Berkhidmat Di SKPT
Email : nhpaiman@yes.my

11
Jacobraj A/L Subramaniam@Solomon
Guru Pemulihan DG41
29.01.2015 - Mula Berkhidmat
01.02.2015 - Berkhidmat Di SKPT
Email : jassolomon@yes.my
12
En Abdul Rahim Bin Mohd Said
Guru Biasa DG34
01.01.1989 - Di SK Seri Kg Tengah
01.01.2013 - Berkhidmat Di SKPT
Email : abdrsaid@yes.my
13
Ust Mohamed Zaki Bin Yakop
Guru J-QAF DG41
16.10.2012 - Berkhidmat Di SKPT
Email : mzyakop@yes.my
14
Ust Mazlan Bin Manhuri@Sulaiman
Guru Pendidikan Islam DG44
Email : mmanhuris@yes.my
15
En Yeyaganes A/L Narayanasamy
Guru Biasa DG34
Email : narayanasamyy@yes,my
16
Cik Siti Amina Binti Esa
Pembantu Pengurusan Murid N19
17
En Ibrahim Bin Hj Kenchi Mohamad
Pembantu Tadbir N19
18
Mohd Azmie Daniel Bin Idris
27.6.2009 - 30.06.2016
Juruteknik Komputer-FT19
01.07.2016
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Fa29

Pentadbir

EN MAHASAN BIN MOHD DAUD

LAMAN FROG VLE

Powered by Blogger.

WebMail 1Govuc


GOV

UPSR 2017

Lagu Muafakat Johor

GURU BERTUGAS


MINGGU KE-21
( Minggu Persekolahan Penggal 2)

[MINGGU INI]
11/06/2017 - 15/06/2017

Jacobraj A/L Subramaniam@Solomon

Fazlyshah bin Mohd Kamal


TEMA

JADUAL GAJI 2017

Daftar/Guna : ePenyata Gaji

Adakah Laman Web Ini Menarik?

Mesej