Sekolah Kluster Kecemerlangan

Guru Dan Staf


BIL GAMBAR DATA
1
En Mahasan Bin Mohd Daud
Guru Besar DG42
06.10.2016 - Berkhidmat Di SKPT
2
En Norhisyam Bin Mohamad
GPK 1 DG32
02.01.2004 - SK Ladang Pamol
16.02.2007 - Berkidmat Di SKPT
Email : mohamad.norhisyam@yes.my

3
En Rizalman Bin Kasman
GPK HEM DG34 [Guru Cemerlang]
01.08.1999 - Berkhidmat Di SKPT
Email : kasmanr@yes.my
4
Pn Saerah Binti Jantan
GPK KOKU DG44
11.07.2007 - Berkhidmat Di SKPT
Email : saerah.jantan@yes.my
5
En Fazlyshah Bin Mohd Kamal
Guru Biasa DG32
03.01.2005 - Berkhidmat Di SKPT
Email : kamalfm@yes.my
6
Pn Zaimah Binti Sundi
Guru Biasa DG32
03.01.2006 - Berkhidmat Di SKPT
Email : zsundi@yes.my
7
Pn Nor Fadzillah Binti Tajuddin
Guru Bestari DG41
01.01.2009 - Berkhidmat Di SKPT
Email : nfadzillaht@yes.my
8
En Khairulnizam Bin Baharudin
Guru Biasa DG32
03.01.2005 - SK Pos Piah, Perak
01.01.2008 - Berkhidmat Di SKPT
Email : baharudink@yes.my
9
Pn Nurul Huda Binti Paiman
Guru Pra Sekolah DG29
01.03.2005 - Mula Berkhidmat
01.01.2012 - Berkhidmat Di SKPT
Email : nhpaiman@yes.my

10
Jacobraj A/L Subramaniam@Solomon
Guru Biasa DG41
29.01.2015 - Mula Berkhidmat
01.02.2015 - Berkhidmat Di SKPT
Email : jassolomon@yes.my
11
En Abdul Rahim Bin Mohd Said
Guru Biasa DG34
01.01.1989 - Di SK Seri Kg Tengah
01.01.2013 - Berkhidmat Di SKPT
Email : abdrsaid@yes.my
12
Ust Mohamed Zaki Bin Yakop
Guru J-QAF DG41
16.10.2012 - Berkhidmat Di SKPT
Email : mzyakop@yes.my
13
Ust Mazlan Bin Manhuri@Sulaiman
Guru Pendidikan Islam DG44
Email : mmanhuris@yes.my
14
En Yeyaganes A/L Narayanasamy
Guru Biasa DG34
Email : narayanasamyy@yes,my
15
Cik Siti Amina Binti Esa
Pembantu Pengurusan Murid N19
16
En Ibrahim Bin Hj Kenchi Mohamad
Pembantu Tadbir N19
17
Mohd Azmie Daniel Bin Idris
Juruteknik Komputer-FT19

Pentadbir

EN MAHASAN BIN MOHD DAUD
GURU BESAR SKPT

LAMAN FROG VLE

Powered by Blogger.

WebMail 1Govuc


GOV

Lagu Muafakat Johor

GURU BERTUGAS


MINGGU KE-6
( Minggu Persekolahan )

[MINGGU INI]
04/02/2018 - 08/02/2018


TEMA

TARIKH GAJI 2018

Daftar/Guna : ePenyata Gaji

Adakah Laman Web Ini Menarik?

Mesej